За блокуванння дороги у Вишнівці на людей чекає відповідальість
За блокуванння дороги у Вишнівці на людей чекає відповідальість
08/08/2017 в 11:18 | Новини
За блокуванння дороги у Вишнівці на людей чекає відповідальість.
Саме таку заяву озвучив начальник Головного управління Національної поліції Олександр Богомол.
— Ми зняли на відео людей, котрі чинили це правопорушення. Маємо інформацію, що ці особи не просто ходили пішохідним переходом, а перекривали дорогу, для того, аби блокувати транспорт. Проаналізуємо об’єктивні обставини цього блокування, якщо будуть заявлені збитки, яких завдали блокувальники перевізникам за простій транспорту, обов’язково винуватці понесуть відповідальність, — каже Богомол.
За його словами блокували дорогу тільки люди із села Дзвиняч, переважно родичі затриманого Василя Г, до діалогу вони не приходили і вкрай негативно налаштовані до правоохоронців.
— Викрики, звинувачення, істерія, підбурювання громадян до акцій непокори – ось їхні «аргументи». На зустріч до нас прийшли вчителі підозрюваного, сусіди та родина потерпілої. Люди одразу теж з недовірою поставилися до нас, але згодом, ознайомившись з матеріалами провадження, які я на той час зміг їм показати, вони змінили свою думку, — розповів Олександр Богомол.
bor 250 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com