Відома волонтерка, яка відкрила швейний цех в Борщівському районі, звинуватила владу в брехні і бездіяльності?
Відома волонтерка, яка відкрила швейний цех в Борщівському районі, звинуватила владу в брехні і бездіяльності?
23/09/2017 в 12:04 | Статті
Відома волонтерка Ірина Жигунова викрила брехню, з якою вона зіткнулася при запуску в роботу швейного цеху в одному з найдепресивніших сіл Турильче Борщівського району.

Про це вона написала у себе на Фесбуці, апелюючи до голови Тернопільської ОДА Степана Барни.

"Степан Барна, я не змогла до Вас дотелефонуватись, тож звертаюсь публічно. Колись, на зустрічі з підприємцями Тернопільщини, Ви обіцяли всебічну підтримку для створення робочих місць в селах. Тепер її потребую я. Я створила швейний цех в одному з найдепресивніших сіл Турильче Борщівського району. Другий тиждень не можу запустити роботу цеху. 1 тиждень - перебої в електропостачанні, 2 - тиждень внаслідок негоди 17. 09. 2017 р. знеструмлені об'єкти, які підключені до електромережі Мельниці-Подільської". - описує ситуація пані Ірина.

За її словами, старости і голова селищної ради в курсі, але "перекидають стрілки" на Борщівське відділення електромереж. Начальник Борщівських електромереж у відпустці, а виконуючий обов'язки головний інженер "на місцях ліквідовує".

Більше того, вона викрила працівників РЕМу в брехні.

"Але найцікавіше, що коли я зателефонувала в ДСНС поцікавитись, чи знають вони про цю надзвичайну ситуацію , то виявилось , що вони отримали офіційну відповідь від електромереж про те, що наслідки негоди ліквідовані і електропостачання відновлено в усіх населених пунктах Тернопільщини ще 19 вересня", - зазначає пані Жигунова

"Хтось колись буде нести відповідальність за поставлений підпис під неправдивою звітністю? Хтось колись зможе перервати відпустку для того, щоб виконати свої безпосередні обов'язки? Степан Степанович, як інвестувати в село, за таких умов?" - риторично запитує Ірина Жигунова.

З відповіддю Степан Барна не забарився і пообіцяв, що уже в понеділок питання буде вирішене, при цьому зауваживши, що тепер воно на контролі у Людмили Юзьків, керівника Борщівської РДА. Цікаво, а чому до цього моменту ніхто не реагував і не рвався допомогти інвестору?

bor 788 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com