Вбивство випускниці на Тернопільщині. Питання без відповідей.
Вбивство випускниці на Тернопільщині. Питання без відповідей.
07/08/2017 в 09:43 |
Вбивство випускниці на Тернопільщині. Питання без відповідей.
Вбивство Іринки Мукоїди, яке сколихнуло не тільки нашу область, а і всю Україну і досі залишає за собою безліч питань. Багато хто, в тому числі і односельчани загиблої не вірять у те, що затриманий Василь Г винен у смерти дівчини. Мати заарештованого хлопця не вірить у те, що її 16-річний син міг таке зробити. Та і сам Василь змінив свої показання, хлопець стверджує, що його змусили підписати зізнання, погрожуючи розправою над рідими, а його батькові, які був поруч, постійно наливали чарку, щоб не задавав лишніх запитань.
Саме тому люди не вірять у справедливість правоохоронних органіх, задля того, щоб знайти правду у село Вишнівець прибула знімальна група телеканалу СТБ «Слідство ведуть екстрасенси».Криміналіст проекту на камеру звинуватила опікунку Іринки в ув’язненні 16-річного Василя. На думку опікунки , матір ув’язненого змогла переконати людей у невиновності сина, хоча було зібрано і оприлюднено чимало доказів його вини. Опікунка не хоче брати участь у передачі, оскільки не хоче тривожити душу дівчинки, і не хоче щоб трегедію у сім’ї перетворили на шоу.
bor 193 перегляда 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com