В Борщеві фестивалитимуть вишиванки та борщі
В Борщеві фестивалитимуть вишиванки та борщі
07/09/2017 в 17:50 | Новини
У вихідні відбудуться фестивалі «Борщівська вишиванка» та «Борщ-їв».

Шанувальників унікальних орнаментів і охочих посмакувати традиційною українською стравою запрошують у містечко Борщів 9-10 вересня. Фестиваль вишиванок розпочнеться у суботу виставкою «Борщівська народна сорочка» з фондів місцевого краєзнавчого музею.

Також цього дня відбудеться презентація колективного збірника поезій про вишиття «Яка у тебе гарна вишиванка», виставка робіт творчого об’єднання художників Борщівщини і учасників пленеру «Красо моя, мій рідний краю», а о 17.00 на майдані Свободи – телевізійний проект «Караоке на селі».

У неділю запланований науково-практичний семінар та майстер-клас «Мережки та змережування», відкриття етнографічної виставки борщівської народної сорочки, виставка-розпродаж учнівських робіт, перегляд документального кінофільму «Спадок нації» та етнографічне дефіле народного одягу.

О 13.00 розпочнеться фестиваль борщу «Борщ-їв». Господині та заклади громадського харчування презентуватимуть півсотні рецептів цієї традиційної української страви, а також навчатимуть її готувати.

Завершить фестивалі концертна програма.
bor 372 перегляда 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com