То чи є пільги для АТОвців?
То чи є пільги для АТОвців?
14/08/2017 в 18:45 | Новини
То чи є пільги для АТОвців?
Про прикрий випадок, що відбувся з учасником бойових дій, колишнім військовослужбовцем 51-ї ОМБр, Артемом Комісарчуком, повідомила на своїй сторінці у мережі "Facebook" волинський журналіст Жанна Білоцька.
Повертаючись із заробітків разом із п'ятьма товаришам атовцями, у Тернополі Артем та його друзі взяли пільгові квитки на автобус маршрутом "Тернопіль-Колиндяни рейс Тернопіль-Михайлівка".Та водій відмовився везти атовців за пільговими квитками, аргументуючи свою відмову тим, що така воля перевізника: пільговиків не брати. Хлопці звернулись до адміністрації автовокзалу за поясненнями і підтримкою, але там, за словами Артема, стали на бік перевізника. Коли ж атовці почали доказувати, що є закон, згідно якого вони мають право на пільговий переїзд, наштовхнулись на хамство. Зрозумівши, що по-хорошому не вийде, сіли в автобус і відмовились платити повну вартість квитка.
bor 297 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com