Політичні перегони. Як борщівські політикани стають "слугами народу"
Політичні перегони. Як борщівські політикани стають "слугами народу"
03/07/2019 в 11:33 | Статті
Яка ж огидна і неповторна наша політика, а деякі місцеві політики, якщо їх так можна назвати, нагадують постійно мігруючих та шукаючих власної вигоди хижаків, для яких зовсім не важливі принципи та ідеї. Для них головне перспективи політичних партій та власна вигода. Як інакше можна пояснити, чому вони метаються з однієї політичної партії в іншу, чому учора підтримували одного політика, а сьогодні зрікаються свого ідола і ледь не проклинають владу, хоча і самі є владою.

Хтось може сказати, що у цім немає нічого страшного, адже погляди можуть мінятись і взягалі життя, як ріка - біжить і тече. Тільки згодом ми самі починаємо диву даватись, чому ті, кого ми вважали своїми кумирами, так швиденько відступають від ідей, з якими йшли на вибори.

Розпочнемо серію публікацій зі "слуг народу", а точніше тих, хто так вправно переметнувся до лав самої популярної партії, яка, як свідчать останні опитування, може утворити монокоаліцію в наступній Верховній Раді.

Учора в мережі відомий в Борщівському районі адвокат Андрій Присяжний, який став громадським активістом на хвилі витівок опального Міхо Саакашвілі і всіляко піарив партію "Рух Нових сил", вирішив похвалитись своєю дотичністю до партії влади, а точніше посвідченням уповноваженої особи політичної партії "Слуга народу" в окрузі №167, до якого входить і Борщівський район. Що цікаво, лишень за якихось кілька годин після того, як уповноважений представник партій Володимира Зеленського похвалився своїм посвідченням в мережі, він несподівано видалив допис.

Невже Саакашвілі виявився гіршим за Зеленського, що представник партії скандального грузина так швидко забув його та того ж таки Давида Сакваралідзе? Чи може згодом, коли почнуть розподіляти державні посади, краще бути в партії влади і демонструвати свою прихильність до команди Зе зазделегідь?

Одночасно з цим я ніяк не можу викинути з голови той факт, що деякі люди за останні кілька років навчились метатись між різними політичними силами і проектами. Одні шукають вигоду для власного бізнесу, інші намагаються захистити те, що у них уже є, ще хтось мріє опинитись біля корита. У когось для реалізації задуманого є гроші, а хтось має лишень ідеї та фантазії. У нашому сьогоднішньому випадку, видається, стався симбіоз одного та іншого. Цікавий факт, що тестем героя нашої публікації є відомий в Борщівському районі можновладець Пікуль Ярослав Григорович, колишній депутат від "Партії регіонів" та начальник Головного управління юстиції у Тернопільській області в часи Януковича,

якого свого часу звинуватили в отриманні хабара

. В цім випадку є гроші, є давні знайомства, а також хитрі ідеї. От вам і "слуги народу".

А ось і скрін допису, в якому новоспечений "слуга народу" спочатку вихвалявся наявністю посвідчення представника партії Зеленського, але згодом видалив його з власної сторінки. Може хтось дорікнув, що не красиво получилось з Саакашвілі? А може це лишень один з методів конспірації сучасних політиків?

zobrazhennja_viber_2019-07-03_23-08-37-2.jpg

bor 1622 перегляда 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com