На Тернопільщині тимчасово не будуть допускати до занять невакцинованих від кору дітей
На Тернопільщині тимчасово не будуть допускати до занять невакцинованих від кору дітей
01/10/2017 в 19:14 | Новини
Таке рішення було прийнято Міністерством охорони здоров’я та Міністерством освіти і науки з метою запобігання спалаху інфекцій. За даними Міністерства охорони здоров’я, на початок вересня в Україні було зареєстровано 1,6 тис. випадків захворювання кором, у тому числі в Тернопільській – 70 випадків (57 дітей).
Діти не будуть допущенні до занять у період спалаху інфекцій, та будуть провакциновані згідно графіку. Такі міри були прийняті, оскільки в Міністерстві охорони здоров’я підкреслюють,, що кір є головною з причин смертності дітей у світі. Низький рівень вакцинації в Україні і є причиною спалахів інфекції.
“У минулому році менше половини українських дітей були привиті від кору за графіком. На кінець серпня 2017 року повторною дозою вакцини КПК за календарем прививок були захищені 61% детей 6 років”, – зазначається у повідомленні Міністерстві охорони здоров’я.
bor 210 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com