Меморіальну дошку Лукашу Горовському відкрили у селі Цигани, що на Борщівщині
Меморіальну дошку Лукашу Горовському відкрили у селі Цигани, що на Борщівщині
05/09/2017 в 20:15 | Статті
У селі Цигани Борщівського району біля школи відбувся урочистий мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки Лукашу Горовському, меценату, благодійнику, організатора багатьох суспільних та культурних акцій, які популяризували Україну в Польщі, першого Почесного Консула України у Познані, ініціатора фестивалю «Українська весна». Участь у заходах взяли голова обласної ради Віктор Овчарук, представник МЗС у західних регіонах України В’ячеслав Войнаровський, керівники району громади та села, польські гості у тому числі Вітольд Горовський, син пана Лукаша, Почесний Консул України в Познані.

Учні школи підготували літературно-музичну композицію.

Лукаш Горовський зробив дуже багато, як для України, так і для Польщі, адже розширив горизонти пізнання для молодих поляків України, дав поштовх розвитку україністики у вузах Познані. Це була велика людина, на жаль, таких людей у нинішньому світі мало. Тому - велике спасибі Лукашу Горовському за це, ми пам’ятаємо та шануємо цього великого чоловіка. Дякуємо пану Вітольду Лукашу за батька. Ви ж, учні школи Циган учіться найкраще, візьміть собі за гасло кредо Лукаша Горовського - „запрошуємо НАЙКРАЩИХ, показуємо НАЙКРАЩЕ, організуємо НАЙКРАЩЕ”.
bor 250 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com