Меморіальну дошку герою УПА відкрили у селі Мушкатівка
Меморіальну дошку герою УПА відкрили у селі Мушкатівка
14/10/2017 в 14:18 | Статті
Учора, 13 жовтня, до 75-ї річниці створення УПА у селі Мушкатівка відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки учаснику національно-визвольного руху Матіящуку Павлу Пантелеймоновичу (1909-1947).

Павло Пантелеймонович (псевдонім "Дорош") народився у селі Мушкатівка, в молодому віці обрав шлях партизанської боротьби проти поневолювачів власного народу і згодом став організатором станичної ОУН.

Участь у відкритті меморіальної дошки, встановленої на будівлі Мушкатівської ЗОШ І-ІІ ступенів, взяли міський голова Борщева Іван Кобилянський, староста села Ярослав Кучер, головний освітянин Борщівської ОТГ Галина Кашуба, отець Анатолій, учні школи, односельці.

Під час виступу міський голова Іван Кобилянський закликав учнів гордитись героєм-односельцем, який загинув за рідну землю і кращу долю для прийдешніх поколінь, вчити історію краю і пам’ятати тих, хто поклав своє життя у боротьбі.bor 678 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com