Композитор з Борщева здобув престижну музичну премію
Композитор з Борщева здобув престижну музичну премію
23/09/2017 в 13:00 | Статті
У Міністерстві культури України відбулося засідання комітету з присудження премії імені Б. М. Лятошинського. За результатами таємного голосування премію у 2017 році присуджено композитору Шимку Олександру Артуровичу за твір Концерт для віолончелі та симфонічного оркестру (2016 рік).

Про це повідомляє прес-служба Мінкультури України.

Шимко Олександр Артурович – композитор, член Національної спілки композиторів України, лауреат премії імені Л. М. Ревуцького та премії імені М. І. Вериківського, стипендіат програми міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «GAUDE POLONIA» (Катовіце, Польща), стипендіат фонду «Ernst von Siemens Musikstiftung» (Мюнхен, Німеччина).

Народився сучасний український композитор та піаніст 4 серпня 1977 року у Борщеві.

Закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського (клас композиції професора Юрія Іщенка). З 2007 року працює на посаді керівника музичної частини Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки.

Композитор працює практично у всіх жанрах академічної музики. Автор ораторії «Вирій», кантати «Гімн Сонцю» на поезію М.Волошина, п’яти симфоній, двох фортепіанних концертів, творів для камерного оркестру, музики до 25-ти вистав, двох балетів, музики до кінофільмів тощо.

Олександр Шимко є постійним учасником багатьох фестивалів сучасної музики як в Україні, так і за кордоном.

Джерело: Звістка
bor 457 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com