Хабар народу: В Борщові кандидат в народні депутати обдаровує вчителів та дітей подарунками
Хабар народу: В Борщові кандидат в народні депутати обдаровує вчителів та дітей подарунками
01/07/2019 в 21:20 | Статті
Можливо хтось і не любить вибори, а мені вони з кожним роком подобаються усе більше. І не тільки тому, що політехнологи вигадують усе нові та нові методи приходу до влади своїх підопічних і дуже цікаво спостерігати за тим, як одні поливають лайном інших, а й тому, що завдяки виборам наші діти стають трішки щасливішими, у них появляються нові забавки та цукерки від дуже вже турботливих "дядь і тьоть", які саме перед виборами починають якось по-особливому любити дітлахів, бігають за ними на випускних та дарують подарунки школярам.

Як один вони проникаються бідами та проблемами людей, витрачають свої кровні гроші на подарунки, ремонти державних автомобілів та сиплять обіцянками, що тільки я можу врятувати вас - знедолених та ошуканих виборців.

Таким саме шляхом вирішив піти і кандидат в народні депутати від партії "Сила і честь" Ігора Смішка Володимир Іванишин, уродженець Борщівського району, який за місяць до виборів почав обдаровувати школи та школярів, ремонтувати автомобілі в рідному йому Більчі-Золотому. Відомий в краї аграрій, у якого один з найбільших земельних банків на території району, міг би просто виплачувати своїм пайовикам гідну орендну плату (7-8 тис.грн за гектар орендованої землі), щоб люди дійсно відчули його опіку та турботу.

Але ні, багатій пішов давно протарованим шляхом - подарунки і солодкі обіцянки, які обходяться значно дешевше. До гречки ще не дійшло, бо її ще банально не зібрали. От учора, коли люди зібрались в центрі Борщова, щоб радісно відсвяткувати День молоді, борець за краще майбутнє вирішив втішити місцевих вчителів та дітлахів, вручивши школам міста по ноутбуку та м'ячі. І хоча усі 4 роки, відколи він став депутатом Тернопільської обласної ради, його в Борщові практично не було, перед виборами ректор та аграрний олігарх перетворився на мецената та справжнього державника.

І за це ми та вчителі міста мають дякувати не тільки Володимиру Іванишину, а й Володимиру Зеленському, який призначив позачергові вибори. Адже після цього з'явилось стільки багатих і добрих кандидатів, що вже не знаєш, куди дівати усі їхні подарунки і за кого голосувати, адже усі такі красиві і так сильно люблять нас - електорат. Жаль тільки, що дуже швидко забувають, коли отримують мандат...
bor 2805 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com