Іван Кобилянський привітав освітян з прийдешнім Днем вчителя
Іван Кобилянський привітав освітян з прийдешнім Днем вчителя
28/09/2017 в 20:02 | Статті
28 вересня в актовому залі Борщівської школи мистецтв відбулося свято, приурочене Дню працівників освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога.

На початку свята всечесні отці Іван Яворський, Богдан Боднар та Ярослав Яловіца благословили присутніх та відправили спільну молитву. Міський голова Іван Кобилянський, секретар міської ради Володимир Чугаєвський, начальник відділу освіти міської ради Галина Кашуба, завідувач сектору культури, сім’ї, молоді та спорту Ольга Журавінська, голова Борщівської районної профспілки працівників освіти України Інна Лань відмітили кращих працівників галузі освіти грамотами та виступили з вітальним словом.

У своєму виступі міський голова сказав:« Хочу кожному з вас - від вихователів дошкільних навчальних закладів, вчителів шкіл, керівників, працівників нашого відділу освіти, ветеранів освітянської ниви - подякувати сьогодні не тільки тому, що так годиться у свято, а тому, що ваша професія насправді - це спосіб життя не тільки ваш, а й ваших родин, це стан душі, це покликання.

Також участь в урочистих заходах взяв депутат Верховної Ради України Олег Барна, який привітав присутніх з нагоди професійного святата та вручив грамоти Верховної Ради України Микитейчук Людмилі Романівні - заступнику директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №3 - гімназія ім. Р. Андріяшика», Дунець Антоніні Степанівні - керівнику гуртків Борщівського будинку дитячої творчості, Корчинській Галині Михайлівні - вчителю української мови та літератури Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Приємно відзначити, що освітянські колективи Борщівської громади – беззаперечні лідери не тільки серед шкіл району, але й області за результативністю роботи з обдарованими дітьми у районному, обласному та всеукраїнських етапах учнівських предметних олімпіад та Малої академії наук. Борщівська № 2, Циганська, Стрілковецька, Борщівська № 1 школи І-ІІІ ступенів увійшли в 20-ку кращих загальноосвітніх навчальних закладів України за рейтингами результативності ЗНО-2017.

Наші школи мають не тільки славне минуле, творче сучасне, а й багатообіцяюче майбутнє.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Борщівської міської ради та себе особисто, висловлюю щиру вдячність усім освітянам, які свою своєю любов’ю та невтомною працею допомагають учням пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності.

У ваше професійне свято - День Учителя - хочеться побажати, щоб всі ваші учні - сьогоднішні і колишні - розуміли, наскільки важлива ваша роль в їхньому успіху і кар'єрі, щоб ви відчували гордість за своїх учнів. Ви виконуєте найвідповідальнішу місію - формуєте юні особистості, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Батьківщини.
Зичу всім незрадливої долі, міцного здоров’я, успіхів у добрих починаннях та вагомих здобутків. Віри кожному у себе, віри в Україну! Зі святом вас !»

Подарунком для учасників свята став концерт, організований педагогами та вихованцями Борщівської школи мистецтв, котрі створили для присутніх незабутній передсвятковий настрій.
bor 549 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com