Флешмоб «Плюнь на Барну»: АТО-вці відреагували на образи нардепа Олега Барни (відео)
Флешмоб «Плюнь на Барну»: АТО-вці відреагували на образи нардепа Олега Барни (відео)
26/09/2018 в 17:02 | Новини
Під час візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана тернопільські АТО-вці намагались поспілкуватись із главою Кабміну та озвучити важливі для ветеранів питання. Однак завадити їм намагався нардеп з Тернопільщини Олег Барна, який в кінцевому результаті публічно обізвав бійців «пияками» та «проплаченими самоактивістами».

Вже згодом на своїй сторінці в facebook народний обранець ще раз повторив образу.

У відповідь на таку неадекватну поведінку Олега Барни тернопільські бійці АТО та члени волонтерських і громадських організацій Тернопілля надіслали звернення до БПП-шника з вимогою спростувати інформацію та принести публічні вибачення, в іншому випадку ветерани запустять всеукраїнський флешмоб «Плюнь на Барну».

- Вчора ви собі дозволили перетворити спілкування тернопільських АТО-вців з Премєр-міністром України на балаган. Однак ваша провокація не дала очікуваного результату. Ми висловили свої вимоги пану Гройсману і надіслали відповідні письмові звернення. Після того ви мали необережність назвати учасників бойових дій «шакалами», «п’яними проплаченими самоактивістами» тощо. Проте, перед тим як зустрітись із прем’єром усі АТО-вці пройшли три перевірки і суровий фейс-контроль, тому будь-хто з нас, будучи випившим навіть не наблизилися до Гройсмана, не кажучи вже про особисте спілкування. Саме тому ваші слова про п’яних АТО-вців вимагають негайного спростування. В іншому випадку всюди, де побачать депутата Барну – приймуть «як рідного». Даємо на спростування 3 дні. Якщо до цієї п’ятниці від Олега Барни не буде офіційного вибачення, ми оголошуємо вам бойкот. Ця акція проводитиметься в усіх областях України. Відповідне обговорення було проведене з АТО-вцями усіх областей. Спілки бійців АТО з різних областей нас підтримали, - йдеться в зверненні бійців АТО до Олега Барни.

42576623_262229001099211_5846079547946041344_.jpgbor 159 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com