Два нових відділення запрацювало у Більче-Золотецькій лікарні реабілітації
Два нових відділення запрацювало у Більче-Золотецькій лікарні реабілітації
21/09/2017 в 20:46 | Статті
Два відділення з використанням новітнього обладнання відкрили у Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації.

Фізіотерапевтичне відділення лікарні вже мало відділи апаратної фізіотерапії, водолікування, теплолікування, басейн, сауну, інгаляторій та фітобар, кімнату штучного мікроклімату, ручні та апаратні масажі, а також лаз ЛФК та механотерапії.

Сьогодні, 21 вересня, відбулося урочисте відкриття відділення з наступними процедурами: підводний витяг хребта під нахилом (кут 45 градусів), киснева, озонова та гідромасажна ванни, 4-х камерна ванна для рук і ніг, а також відділення CPAP(сіпап) терапії для лікування апное сну.

Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня реабілітації користується заслуженої повагою, має хорошу репутацію не лише в краї. Про те, що тут у буквальному значенні ставлять травмованих, чи поранених людей на ноги говорять по всій Україні.

На останньому пленарному засіданні 5 сесії Більче-Золотецькій лікарні реабілітації було виділено на різні потреби майже півмільйона гривень. Також на придбання медичної апаратури для сьогоднішнього відкриття окремого відділення з метою впровадження методики лікування синдрому апное сну, яка буде застосована для учасників АТО та інших груп пацієнтів, які мають факт зупинки дихання уві сні – 515,3 тис.грн. Для придбання медикаментів та харчування учасників АТО, з метою покращення лікування воїнів антитерористичної операції та членів їх сімей – 350 тис. грн.

З Фонду регіонального розвитку у поточному році виділено на реконструкція існуючої системи гарячого водопостачання (далі-ГВП) та підігріву басейну з використанням закритої геліосистеми для ГВП та не закипаючої зливної системи для підігріву басейну на основі всесезонних вакуумних колекторів на даху будівель КУТОР «Більче-Золотецька обласна фізіотерапевтична лікарня». Загальна кошторисна вартість - 3763,6 т грн. на умовах співфінансування. У свою чергу з обласного бюджету – 747,524 тис. грн. За кошти Державного фонду охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області проведено реконструкцію очисних споруд продуктивністю 150 куб. метрів на добу Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації на суму 5394,65 тис. гривень.

Довідково: СІПАП (СРАР) терапія застосовується для лікування синдрому обструктивного апное сну і хропіння за допомогою апаратів, які створюють постійний позитивний тиск у верхніх дихальних шляхах. Результатами такого лікування є нормалізація сну та повноцінний відпочинок з 1 ночі сну з СРАР апаратом. Це призводить до перемоги безсоння, частих нічних пробуджень, денної сонливості і розбитості, підвищення працездатності та активності, зниження ваги (фізіологічне схуднення) без додаткових дієт, тільки завдяки нормалізації сну, нормалізація артеріального тиску і поліпшення серцевого ритму. Навіть відступає цукровий діабет ІІ типу, а також знижується ризик інфаркту та інсульту в 10 разів.

Підводне витягування хребта – це метод лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, що полягає в усуненні спазму м’язів спини і пов’язаного з ним больового синдрому. Процедура застосовується при: спазмах м’язів, грижах і протрузіях дисків. В лікарні застосовуються два види витягу хребта підводне вертикальне витягування та сухе горизонтальне (суха тракція хребта). Отже впроваджується третій вид витягу – підводний витяг хребта під нахилом (кут 45 градусів).

Киснево-озонові ванни - метод лікування, в якому використовується озоново-киснева суміш, яка володіє потужним лікувальним ефектом. Озонотерапія має антибактеріальну, противірусну, протизапальну і імуномоделюючу дії, покращує мікроциркуляцію і обмін речовин.

Для обслуговування більшої кількості пацієнтів додатково відкривається бішофітна ванна та підводний душ-масаж. Для пацієнтів, яким протипоказані загальні ванни впроваджується 4-х камерна ванна для рук і ніг.bor 287 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com