Депутати Борщівської райради віддали кар'єр та лікарню
Депутати Борщівської райради віддали кар'єр та лікарню
26/09/2018 в 16:49 | Новини
Вчора відбулась скандальна сесія Борщівської районної ради, яка довгий час бездіє у самих важливих питаннях району, але дуже хвацько взялася роздавати народне добро.

Під загальний одобрямс депутати вирішили розпрощатись з промисловим гігантом - "Бурдяківським спецкар'єром", дуже щедро і майже одноголосно передавши його у власність села Бурдяківці, хоча до цього підприємство наповнювало бюджет цілого району. Залишившись без сотень тисяч гривень, депутати районної ради вирішили піти ще дальше, одночасно звернувшись до ради Борщівської ОТГ з проханням прийняти у свою власність ще один величезний майновий комплекс - Борщівську ЦРКЛ.

Борщівська лікарня, яка є одним з самих великих пожирачів бюджетних коштів, з доброї волі районних депутатів може стати власністю міста, а не цілого району. Але чи замислювались обрані людьми депутати на рахунок того, що ні місто, ні Борщівська ОТГ не зможуть в достатній мірі профінансувати настільки великий заклад охорони здоров'я? А значить лікарня залишиться без грошей на енергоносії та зарплати лікарям.

Як написав депутат районної ради Орест Ярема, при розподілі грошей, усім найшлося, окрім лікарні. Незрозумілою для Ореста Йосиповича виявилась позиція і депутатів-лікарів, які підтримують усі рішення ганебної влади, а не лікарню.

Також він відзначив тверду та державницьку позицію депутатів М.Дутки, В. Яблуньки та В.Сальви, які не продаються за машину гравію та відстоюють свій район, а решту назвав рабами, які не мають нічого святого.

А тепер, любі наші читачі, дивіться на прізвища тих, за кого ви голосували і хто так легко віддає народне майно, а серед них дуже багато "знаменитостей".

viaaviivaap.png

iiiiiiiiiiiiiiii.png

bor 3213 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com