Борщівські свободівці приписують собі чужі досягнення
Борщівські свободівці приписують собі чужі досягнення
06/10/2018 в 12:34 | Новини
Піар буває різним, тільки у одних він продуманий, а у інших переходить усі можливі межі.

Cміх викликає спроба депутата Борщівської міськради від "Свободи" Христини Яворської попіаритись на ремонті дороги по вулиці Спортивна. Як переконує панянка-депутат, поки міська рада саботує і не робить доріг у Борщеві, ці самі дороги ремонтує районна організація ВО "Свобода".

Звідки у районної організації, в якій не набереться більше дюжини дієвих партійців, сотні тисяч гривень на проведення таких ремонтів, Христина Яворська не вказує.

А от працівники Борщівської міської ради вирішили пролити світло на цю ситуацію і вказали на те, що заява депутата є чистим піаром та приписуванням собі чужих заслуг.

Для цього треба було лишень висловити щиру подяку директору Бурдяківського спецкар’єру Володимиру Джосу та директору ТОВ «Скала – Подільський спецкар’єр» Василю Гнідому за сприяння у проведенні ремонту дороги по вул. Спортивна в м.Борщів. Зокрема, за безкоштовне надання щебеню в розмірі 200 тонн та грейдера для вирівнювання дорожнього покриття. Після такого коментара усе стало на свої місця. Незрозуміло тільки, до чого тут взагалі "Свобода" і "правдиві" зізнання окремих депутатів!
IvanDerkach 812 переглядов 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com