Борщівська ОТГ стала однією з найбагатших громад Тернопільської області
Борщівська ОТГ стала однією з найбагатших громад Тернопільської області
17/12/2018 в 20:04 | Статті
Експерти з фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International) представили аналіз бюджетів ОТГ у розрізі всієї Тернопільської області.

«Цей аналіз дасть можливість органам місцевого самоврядування об’єднаних громад проаналізувати та порівняти результати своєї фінансової діяльності з результатами інших громад, як своєї області, так і сусідніх. Також він дасть змогу побачити слабкі та сильні сторони громади, спрямувати зусилля на зміцнення фінансової спроможності та на раціональне використання коштів з метою надання якісних публічних послуг мешканцям громад», - сподівається координатор з фінансової децентралізації Яніна Казюк.

Згідно з проведеним аналізом, Борщівська ОТГ опинилась на 7 місці за показником доходів на одного мешканця.

Озерянська, Скала-Подільська та Більче-Золотецька ОТГ опинились на 27, 28 та 30 місцях відповідно. Найгірші показники доходів на одного мешканця громади зафіксовано в Мельнице-Подільській ОТГ, яка потрапила на 38 місце з 40.
bor 143 перегляда 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com