А люди пам'ятають: що мешканці Борщівського району кажуть про Володимира Іванишина, який балотується до Верховної Ради від партії Смешка
А люди пам'ятають: що мешканці Борщівського району кажуть про Володимира Іванишина, який балотується до Верховної Ради від партії Смешка
18/07/2019 в 22:11 | Статті
Нам надійшло кілька листів від наших читачів, які обурені тим, як кандидат від партії Ігора Смішка "Сила і Честь" Володимир Іванишин рветься до влади, при цьому розповідає людям дивовижні історії зі свого життя і обіцяє золоті гори, щоб тільки його обрали до Верховної Ради.

Ми вирішили структурувати листи від авторів, які просять, щоб їх реальні імена та прізвища (редакції відомі реальні дані авторів) не розкривались, бо бояться за себе та свої родини.

Афера з технікою та нерухомістю на високих посадах...

Коли Володимир Іванишин працював на високій посаді у Державному лізинговому підприємстві «Украгролізинг», то державну високопродуктивну с/г техніку оформляв на зберігання, а фактично вона знаходилася у Більче-Золотому на території приватного підприємства, яким керував його рідний брат Степан. І та техніка безоплатно використовувалася для обробітку орендованої ним землі та надавалася в оренду іншим с/г підприємствам району та за межами. На незаконному використанні державної техніки (комбайни, трактори і т.д.) Іванишин заробляв колосальні гроші, за які і купляв собі посади. По факту лізингу проти нього була відкрита кримінальна справа, але вони поміняли назву підприємства додавивши до слова букву В, тобто замість "Корпорації Колос" стало "Корпорація Колос В", а попереднє підприємство, яке використовувало техніку і заключало таємно договора, закрили, щоб замітати сліди по криміналу.

Справу затирали документальними хитрощами бухобліку, які допомогала їм робити затята «регіоналка» Манюк Л.В. (колишній заступник голови РДА, яка в ті часи, коли Іванишин був головою колгоспу у Королівці, працювала у нього головним бухгалтером.

Іванишин витворяючи махінації із грішми все купляє, як і професорське звання. Бо ж у школі він вчився на трійки і інститут ледь закінчив, то який із нього професор?! А почав він із махінацій по продажу худоби на комплексі Борщівського агротехнічного коледжу. В селах було паювання колгоспів і не дивно, що люди забирали своє правдами і неправдами, а учгосп агротехколеджу то державне підприємство, але ніякого розпаювання майна там не було, та паїв земельних чи майнових ніхто з працівників не отримав!!!

Іванишин скориставшись державною політикою паювання колективних с/г підприємств розкрадав коледж та наживався, а потім продовжував красти об’єкти нерухомості будучи головою РДА. А як він за 50% залишкової вартості (тобто за копійки) викупив сертифікати у 200 пайовиків із Більче-Золотого (залишивши за бортом всі решту 1000 пайовиків) і оформив всі об’єкти нерухомості у цьому селі на себе. І тільки після мого публічного протистояння він почав копійки роздавати іншим людям. Про це дуже багато розкажуть самі жителі села Більче-Золотого та колишній голова сільської ради. Паперу не вистачить, щоб все описати. Але на все прийде час.

Мішки з грошима за тисячу биків та контрабандний вивіз цукру

Про "здобутки" В. Іванишина добре відомо жителям села Ланівці, коли під час його керівництва проводилася так звана реорганізація та розподіл колишнього Борщівського радгосптехнікуму, відмежування господарства від навчально виробничого комплексу технікуму та передача основних засобів та іншої матеріальної бази. Люди до сьогодні пам'ятають, як тоді приїздили іноземні двоповерхові величезні фури і як були масово вивезені із відгодівельного тваринницького комплексу більше тисячі здорових биків і якого розміру мішків сягала ця валютна виручка за них і хто на цьому збагатився і якими темпами росло це збагачення. Жителі Борщова добре пам'ятають, як під час його керівництва колишні рухівці перекривали колію і не випускали контрабандний вивіз цукру вантажними залізничними вагонами із нашого цукрового заводу.

Не працівники, а раби...

Уже більше 20 років чекають односельці обіцяного ним проведення газу у рідне село Юрямпіль. Адже між селами Стрілківці та Королівка, де проходить газопровід є "врізка", яка мала іти до села Юрямпіль. Тож гріються уже 20 років юрямпільці лише обіцянками, повіривши та віддавши свої земельні та майнові паї Іванишинам. Біль у своїй душі носять односельці за відповідь на звернення до Іванишина та прохання допомогти у ремонті та заміні гнилих вікон та дверей медпункту села, на що, як розповідають люди, вони одержали від нього відповідь, що нехай держава робить, бо то не його проблеми. Так на протягах, в сирості, холоді та гнилі продовжують здійснювати медичний огляд та надавати медичну допомогу людям у цьому медичному закладі. Не має кому односельцям допомогти, щоб позасипати хоч ями на дорогах у його рідному селі, а взимку вони носять дітей на плечах до автобусної станції, щоб посадити на автобус до школи, бо не має кому відгорнути сніг на дорозі. Як розповідають люди, що не один раз змушені були просити виручити та відгорнути їм сніг на дорозі фермера із сусіднього села Королівка. А як нещодавно під час стихії у селі впала дзвіниця у церкві і парафіяни звернулися до нього про допомогу, то у відповідь було виділено, як кажуть люди, - "копійчані" гроші.

Боляче чути і розповідь механізаторів, які розказують, що тепер, під час великої спеки, на їх прохання забезпечити їх хоча б бочкою для того, щоб вони мали, де помитися, Іванишин їм привіз бочку від хімічних засобів. Обурені механізатори були в шоці від такого відношення до них. Невже не можна купити будь де нормальну бочку для елементарної гігієни та існування у спеку людей такої важкої праці, механізаторів та комбайнерів?! Адже, як розповідають вони, що коней, які утримуються в його показовій конюшні, миють із чистішої посуди!!! А коли два тижні тому, сам "король" Іванишин приїхав до них у поле, то навіть із машини не посмів вийти до них, сказавши їм, що він не хоче туфлі замастити, бо зібрався на зустріч із виборцями. Звичайно що така поведінка кандидата обурила простих трудяг, які своє обурення в той момент виразили тільки в душі: "а ми що не виборці, чи не люди".

Чого тільки не наслухався я за цього ректора, і за його методи фінансової організації до ювілею академії, якою він керує, і за ціни вступів і т.д. Розповідали викладачі вузу і за виклики у кабінет, і за звільнення чесних та професійних викладачів вузу. "Або ти будеш робити те, що я скажу, або будеш звільнений" – основний метод боротьби з інакодумцями від Іванишина. Потрібно кілька тисяч доларів, щоб поступити в вуз, який перетворився в справжнє багно після того, як ним почав керувати цей ділок та аферюга.

Підтримує Московський патріархат грішми

Він не тільки покупляв священників із православних церков українського патріархату, а й виділяє кошти на автобус (це точні дані) на 27липня прихожанам з м.Борщів від православної церкви Московського патріархату, які їдуть у Київ. Їде їх 35-40чол. Автобус він заправляє сам і від них нічого не бере. Дико для мене, бо у рідному селі вікна зогнивші не може замінити в медпункті, бочку купити, щоб трактористи та комбайнери могли помитися, а тут сильно здружився із московією. Міняє партії, а тепер і релігії, путінський прихвость.
bor 2853 перегляда 0 коментарів
Всього коментарів: 0
avatar
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com