Влада Борщівського району вирішила віддати надприбутковий кар'єр за безцінь
24/09/2018 | Статті
Завтра Борщівський район може втратити один з найбільших та найприбутковіших кар'єрів району та навіть області - Бурдяківський спецкар'єр, який сьогодні перебуває у оренді приватних структур.
bor 3625 переглядів 0 коментарів Читати далі
Депутати Борщівської райради віддали кар'єр та лікарню
26/09/2018 | Новини
Вчора відбулась довгоочікувана і скандальна сесія Борщівської районної ради, яка довгий час бездіє у самих важливих питаннях району, але дуже хвацько взялася роздавати народне добро.
bor 3429 переглядів 0 коментарів Читати далі
Хабар народу: В Борщові кандидат в народні депутати обдаровує вчителів та дітей подарунками
01/07/2019 | Статті
Можливо хтось і не любить вибори, а мені вони з кожним роком подобаються усе більше. І не тільки тому, що політехнологи вигадують усе нові та нові методи приходу до влади своїх підопічних і дуже цікаво спостерігати за тим, як одні поливають лайном інших, а й тому, що завдяки виборам наші діти стають трішки щасливішими, у них появляються нові забавки та цукерки від дуже вже турботливих "дядь і тьоть", які саме перед виборами починають якось по-особливому любити дітлахів, бігають за ними на випускних та дарують подарунки школярам.
bor 2927 переглядів 0 коментарів Читати далі
А люди пам'ятають: що мешканці Борщівського району кажуть про Володимира Іванишина, який балотується до Верховної Ради від партії Смешка
18/07/2019 | Статті
Нам надійшло кілька листів від наших читачів, які обурені тим, як кандидат від партії Ігора Смішка "Сила і Честь" Володимир Іванишин рветься до влади, при цьому розповідає людям дивовижні історії зі свого життя і обіцяє золоті гори, щоб тільки його обрали до Верховної Ради.
bor 2921 перегляд 0 коментарів Читати далі
Політичні перегони. Як борщівські політикани стають "слугами народу"
03/07/2019 | Статті
Яка ж огидна і неповторна наша політика, а деякі місцеві політики, якщо їх так можна назвати, нагадують постійно мігруючих та шукаючих власної вигоди стерв'ятників, для яких зовсім не важливі принципи та ідеї. Для них головне перспективи політичних партій та власна вигода. Як інакше можна пояснити, чому вони метаються з однієї політичної партії в іншу, чому учора підтримували одного політика, а сьогодні зрікаються свого ідола і ледь не проклинають владу, хоча і самі є владою.
bor 1704 перегляда 0 коментарів Читати далі
Біля Володимира Іванишина «воскресли» колишні регіонали Борщова і Чорткова, а підлеглі обурені корупцією
09/07/2019 | Статті
Кандидат в народні депутати від 167-го округу, ректор Подільського аграрно-технічного університету та голова Борщівської РДА часів Кучми Володимир Іванишин сформував свій виборчий штаб із залишків колишньої Партії регіонів.
bor 1632 перегляда 0 коментарів Читати далі
В Борщові уже третій день розшукують молоду жінку, яка має психічні розлади (ФОТО)
03/10/2017 | Новини
Розшукують молоду жінку, яка має психічні розлади (ФОТО)
bor 1416 переглядів 0 коментарів Читати далі
1 2 3 ... 7 8 »
Відповідальний за розділ
Олег Зелений
Журналісти сайту www.bor.org.ua до ваших послуг. Пишіть нам, повідомляйте про події та новини - тільки із Вашою допомогою ми дізнаємось більше про життя Борщева.
Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!
E-mail: bornovini@gmail.com